Začni sa o seba starať aj zvnútra a vyhraj s Activiou!

2018
  1. Kúp akýkoľvek produkt Activia a odlož si doklad o zaplatení
  2. Zaregistruj sa tu a vlož kód z dokladu o zaplatení
  3. Vyhraj jeden z 300 Fitness mixérov Electrolux. Súťaž prebieha od 3. 1. do 18. 2. 2018. Nižšie nájdete pravidlá súťaže.

Ako vyhrať Fitness mixér Electrolux?

2
Tu sa zaregistruj a vlož kód z dokladu o zaplatení
Zaregistruj sa a vlož unikátny kód z dokladu o zaplatení. Zadaj aj dátum nákupu, obchod, kde si nakupoval(a) a aký typ produktu Activia si si kúpil(a).
3
Tu alebo v emaili si skontroluj ako si na tom
Každý kód z dokladu o zaplatení ťa
zaradí do týždenného žrebovania o 50 Fitness mixérov Electrolux. Každý týždeň vyberáme 50 výhercov, ktorých informujeme emailom. Čím viac kódov vložíš, tým máš väčšiu šancu na výhru.
Sport Mixer
Electrolux ESB2500
  • 2 fľaše vyrobené z tritánu odolné voči otrasom a nárazom
  • Neobsahuje bisfenol A
  • Protišmykové nožičky
  • Pulzný snímač
  • Nože z nerezovej ocele
  • Elegantný dizajn v striebornej, šedej a čiernej

Výhercovia

Zoradiť výhercov podľa mena
Výhercovia týždňa (03.01 - 14.01)
Radovan, Kluknava
Erika, Krásno nad Kysucou
Gabriela, Žilina
Ladislav, Senica
Michal, Vrútky
Jana, Čierna Voda
Miriam, Snina
Katarína, Martin
Ján, Košice
Nikoleta, Nové Zámky
Alžběta, Oravská Polhora
Erika, Košice
Jaroslava, Topoľčany
Anna, Likavka
Ľuba, Dubnica nad Váhom
Kristína, Košice
Alena, Hradiště
Magdaléna, Keť
Tatiana, Bratislava
Tamás, Kolárovo
Petra, Komárno
Štefan, Košice
Mária, Tužina
Andrea, Tornaľa
Veronika, Bratislava
Daniel, Chtelnica
Ľubo, Revúca
Michaela, Pezinok
Marianna, Bukovce
Alžběta, Košice
Pavol, Plevník - Drienové
Anna, Bratislava
Matúš, Nové Zámky
Anna, Prešov
Miroslava, Bratislava
Helena, Nitra
Lenka, Bratislava
Juraj, Snina
Pavol, Martin
Bibiána, Topoľčany
Anna, Nitra
Zuzana, Čečejovce
Veronika, Bratislava
Andrej, Žilina
Mária, Komárno
Gabriela, Bratislava
Stela, Dolný Štál
Mária, Jablonica
Marcela, Babiná
Petra, Nováky
Výhercovia týždňa (15.01 - 21.01)
Věra, Senica
Soňa, Skalica
František, Humenné
Žaneta, Liešťany
Stanislava, Bardejov
Jana, Bratislava
Mária, Galanta
Anna, Hrachovo
Ján, Pčoliné
Inna, Myjava
Anna, Prešov
Andrea, Spišské Tomášovce
Ladislav, Stropkov
Margita, Bratislava
Stela, Dolný Štál
Anna, Košice
Adrian, Košice
Rudolf, Topoľčany
Mária, Bukovce
Silvia, Ilava
Jarmila, Bratislava
Alena, Nesluša
Veronika, Bratislava
Nadežda, Bratislava
Katarína, Košice
Ján, Vranov nad Topľou
Július, Likavka
Viktória, Košice - Šaca
Helena, Kysucké Nové Mesto
Alena, Košice
Jana, Humenné
Jaroslava, Topoľčany
Katarína, Liptovská Teplá
Petra, Komárno
Simona, Košice
Eva, Poruba
Ludmila, Nitra
Adriana, Trnava
Ludmila, Kláštor pod Znievom
Katka, Vrútky
Emilia, Podbiel
Ľubomíra, Senica
Kornel, Komárno
Peter, Čadca
Štefan, Bystričany
Irena, Topoľnica
Anton, Nitra
Alexandra, Marcelová
Antónia, Rimavská Sobota
Juliana, Bellová Ves
Výhercovia týždňa (22.01 - 28.01)
Ján, Vranov nad Topľou
Kornélia, Košice
Janka, Banská Bystrica
Juliana, Bratislava
Zuzana, Maňa
Lenka, Bratislava
Marián, Košice
Anna, Prešov
Jakub, Hanušovce nad Topľou
Ľubomír, Topoľčany
Karol, Žltavany
Ivan, Bratislava
Vlasta, Žiar nad Hronom
Emília, Trnava
Jozef, Malacky
Lenka, Košice
Ivan, Babiná
Martin, Košice
Erika, Divina
Ema, Jasová
Peter, Staré Mesto
Slavomíra, Bratislava
Dana, Snina
Mária, Nové Zámky
Antónia, Nitra
Daniela, Topoľčany
Marcel, Krasno nad Kysucou
Veronika, Gelnica
Monika, Kolárovice
Zuzana, Žiar nad Hronom
Lucia, Michalovce
Maria, Bardejov
Beáta, Šaľa
Alexandra, Pusté Úľany
Marcela, Spišská Nová Ves
Anna, Špačince
Zuzana, Sklené Teplice
Milan, Kláštor pod Znievom
Katarína, Košice - Šaca
Martina, Revúca
Lorenz, Veľký Krtíš
Marta, Púchov
Jana, Banská Bystrica
Zuzana, Martin
Tomáš, Gemersky Jablonec
Jaroslav, Martin
Mária, Čierny Brod
Ludmila, Nitra
Viera, Bratislava
Jana, Skalica
Výhercovia týždňa (29.01 - 04.02)
Daniela, Topoľčany
Iveta, Handlová
Lucia, Obyce
Daniela, Bánovce nad Bebravou
Barbara, Svodín
Simona, Stará Turá
Katarína, Smižany
Zuzana, Dolný Vadičov
Denisa, Prešov
Dagmar, Bačkovík
Jozef, Bardejov
Andrea, Topoľčany
Marta, Sološnica
Monika, Kráľovský Chlmec
Zuzana, Maňa
Miroslava, Bratislava
Katarína, Tvrdošovce
Edita, Diviaky nad Nitricou
Katarina, Košice
Andrea, Veľká nad Ipľom
Stanislav, Bratislava - Lamač
Roman, Bratislava
Kamil, Košice - Okolie
Dáša, Kráľová pri Senci
Martin, Vrable
Petra, Kremnica
Katka, Veličná
Svetlana, Dubnica nad Vahom
Jana, Žiar nad Hronom
Jolana, Lučenec
Martina, Vranov nad Topľou
Katarína, Trenčín
Gertruda, Žiar nad Hronom
Dominika, Pezinok
Jozef, Košice
Daniel, Košice
Milan, Malacky
Dagmar, Nitra
Iveta, Košice
Antónia, Nitra
Matej, Bratislava
Alžbeta, Kúty
Anna, Považská Bystrica
Ján, Vrútky
Lydia, Dolný Štál
Katarína, Šamorín
Ludmila, Stará Ľubovňa
Jana, Nitra
Iveta, Sliač
Katarina, Rožňava
Výhercovia týždňa (05.02 - 11.02)
Tunde, Dunajská Streda
Julia, Bratislava
Soňa, Spišská Belá
Ladislav, Rimavská Sobota
Miroslava, Smižany
Barbora, Bratislava
Ida, Doľany
Jozef, Žarnovica
Roman, Kolárovo
Katarína, Tvrdošovce
Danka, Prievidza
Andrea, Liptovský Hrádok
Marta, Sklabiná
Igor, Svätý Jur
Vlasta, Lipany
Marie, Bratislava
Mirka, Bratislava
Jana, Pezinok
Kvetoslava, Brezová pod Bradlom
Dominika, Babina
Alžběta, Trstice
Marta, Púchov
Lýdia, Žiar nad Hronom
Antónia, Nitra
Juraj, Senec
Ludmila, Nitra
Igor, Košice
Antónia, Vranov nad Topľou
Petra, Vranov nad Topľou
Katarína, Zvolen
Štefan, Košice
Vlasta, Žiar nad Hronom
Lezat, Trnava
Ján, Martin
Lenka, Košice
Pavol, Michalovce
Mária, Košice
Jozef, Jablonica
Elena, Michalovce
Dalibor, Trenčín
Henrieta, Podbrezová
Beata, Bratislava
Stela, Dolný Štál
Fero, Krásno nad Kysucou
Janka, Košice
Mária, Skalka nad Váhom
Anna, Štrba
Dagmar, Nitra
Eva, Vrútky
Vilma, Krásno nad Kysucou
Výhercovia týždňa (12.02 - 18.02)
Julia, Bratislava
Viera, Spišské Bystré
Tomáš, Bystričany
Maria, Smižany
František, Spišská Nová Ves
Lucia, Zvolen
Elena, Bošany
Miloslav, Bratislava
Irena, Topoľnica
Igor, Nedožery - Brezany
Darina, Vysoká nad Kysucou
Zoroslav, Senica
Zaneta, Nitra
Adriana, Špačince
Janka, Prešov
Jana, Humenné
Andrea, Spišské Vlachy
Zuzana, Valaská Belá
Lýdia, Žiar nad Hronom
Žofia, Ružomberok - Hrboltová
Marek, Spišská Nová Ves
Eva, Krásno nad Kysucou
Anton, Nitra
Zuzana, Maňa
Ludmila, Nitra
Antónia, Nitra
Katarína, Strečno
Anna, Košice
Nika, Topolčianky
Petra, Skalica
Andrea, Bijacovce
Štefan, Košice
Iveta, Košice
Lenka, Bratislava
Jana, Krupina
Monika, Lučenec
Zuzana, Strekov
Martina, Kralovce
Jana, Zavar
Jozef, Bardejov
Erika, Žihárec
Simon, Krásno nad Kysucou
Anna, Bratislava
Alena, Trstená
Dušan, Nitra
Anna, Tesárské Mlyňany
Natália, Zlaté Moravce
Dagmar, Nitra
Jana, Nitra
Peter, Lužianky

Gratulujeme!

Súťaž trvá od 3. 1. 2018 do 18. 2. 2018. Každý súťažiaci je povinný uschovať si súťažný doklad o zaplatení s kódom ako doklad o nákupe produktu Activia. Jeden kód môže byť použitý iba raz, bez ohľadu na to, koľko produktov Activia je uvedených na doklade. Výhercovia budú upozornení emailom.

Pre viac informácií si prečítaj pravidlá.